Jesteśmy Dumni

Nasza współpraca z wieloma cenionymi partnerami, którzy obdarzyli nas zaufaniem i pozwalają nam codziennie dostarczać wysokiej jakości usługi:

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie

Wspieramy użytkowników w obszarze obsługi i konserwacji urządzeń wielu renomowanych marek. Aktywnie zajmujemy się grupami produktów poniższych firm:

Urządzenia do rozmrażania osocza: AJL Electronic, Barkey, Laboplay, Transmed

Podgrzewacze szufladowe do płynów infuzyjnych: Blanco, Barkey, Emmed, Sarstedt, Termobial

Podgrzewacze przepływowe do płynów infuzyjnych: ALVO, Biegler, Barkey, Beaconn, ICU Medical, Level 1, Nuova, Tribo, TSC, Stiller Electronic, Keewell

Ogrzewacze pacjenta: Covidien, Cocoon, Equador, Gentherm, Inditerm, ICU Medical, TSC, Stihler Electronic, 3M, Barkey, Istanbul Medikal, Inditerm, Inspiratrion Healthcare, Gentherm

Cieplarki: Binder, C.B.M., Elkon, Heraeus, Jouan, Memmert, Pol-Eko, Wamed, Inkubatory Assab, Heraeus, Sanyo, PHCBi, Thermo Fisher

Komory laminarne: Alpina, Biobase, Berner, Clean Air, ESCO, Karstulan Metali OY, NuAire, Nuve, Polon, Thermo Scientific

Chłodziarki i zamrażarki: Arctico, Bolarus, Coolermed, Gram, Frimed, Liebherr, Labcold, Pol-Eko, EverMed, Infrico, Friochetti,

Zamrażarki niskotemperaturowe: Arctico, Bolarus, Coolermed, Liebherr, Hettich, PHCBi, Thermo Scientific

Wirówki: MPW: Sarstedt, Heraeus, Eppendorf

Zgrzewarki do drenów: Conroy, Delcon, Freseniuss, Terumo, Sarstedt, Macopharma

Wagomieszarki: Transmed, Delcon, Fresenius,

Rolery do drenów: Prolab

Termocyklery: Biometra, Eppendorf, Bioer Technology, Geneamp

Termometry i Termohigrometry: UBIBOT, wszyscy producenci

Nasz zespół specjalistów jest doskonale zaznajomiony z technologią i innowacjami wprowadzanymi przez te marki, co umożliwia nam skuteczną diagnostykę, naprawy oraz utrzymanie sprzętu na najnowszym poziomie.

Dla Klientów / Użytkowników

PLS Services uważa, że jakość ma ogromne znaczenie i stawia ją ponad wszystkimi innymi sprawami. Szczególną uwagę zwracamy na wymagania proceduralne, jak również na przedstawienie rzetelnego, szczegółowego i zgodnego z oczekiwaniami raportu z interwencji. Sprawdź nasze referencje!

Administrując Państwa terminami serwisowymi kosztorysujemy planowe usługi z wyprzedzeniem. Korzystając z naszych usług, odpowiadamy za oczekiwany przez Państwa krótki czas reakcji. Spełniamy te oczekiwania poprzez optymalny zasięg geograficzny, połączony z błyskawicznym zarządzaniem zleceniami.

Dla nas techniczna precyzja i jakość usług idą w parze. Kładziemy nacisk na fachowość naszych techników poprzez ciągłe programy szkoleniowe. Ponadto dbamy o to, aby starannie realizowali usługi zgodnie z posiadaną wiedzą.

Dla Producentów / Dystrybutorów

Pracując dla Twojej firmy lub w imieniu Twojej marki, PLS Services zobowiązuje się do zachowania całkowitej neutralności wobec Twoich klientów. Stawiamy współpracę z Tobą na pierwszym miejscu i zapewniamy, pełną poufność danych zawartych w naszej umowie. To jest powód, dla którego PLS Services etycznie wyklucza obsługę naszego systemu zgłoszeń CRM przez strony trzecie.

PLS Services zawsze stara się oferować usługi, które będzie najlepiej odpowiadać Tobie i Twojej firmie. PLS Services jest w stanie dostosować się do Twoich procesów i potrzeb. Ponadto, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie, PLS Services jest bardzo aktywny w przedstawianiu nowych propozycji które jednocześnie pozwolą podnieść jakość dostarczanych rozwiązań i optymalizować koszty w twojej firmie.

Dla Pracowników / Współpracowników

Stale się rozwijamy. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszym zespole prosimy byś wysłał/a CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: Info@plservice.pl Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

*Wszystkie znaki towarowe, nazwy handlowe użyte w celach informacyjnych są własnością ich prawowitych właścicieli.