POLITYKA PRYWATNOŚĆI

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy ?

Twoje dane kontaktowe: Jeśli wypełniłeś formularz kontaktowy w tej witrynie, twoje dane mogą być użyte do wygenerowania odpowiedzi na twoje zapytanie, przesłania prospektów informacyjnych, formularzy ofertowych lub innych wymaganych dokumentów związanych z dostawą produktów lub realizacją usług świadczonych przez PLS Services sp. z o.o.

Osadzone treści z innych witryn: Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych ?

Jeśli wypełniłeś formularz kontaktowy w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Administrator danych:

PLS Services sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, NIP: 5272939395, REGON: 387352621, Zarejestrowana pod numerem KRS: 0000865818 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@plservice.pl