SERWIS URZĄDZEŃ SARSTEDT

Wieloletnie zaufanie. Niezmiennie od 15 lat oferujemy państwu kompleksowy serwis urządzeń medycznych grupy Sarstedt*. Współpraca z naszą firmą to gwarancja wykonania zleceń serwisowych wyłącznie przez najwyższej klasy fachowców, Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie, kwalifikacje i zaplecze techniczne by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Naszym celem jest usuniecie problemu w możliwie najkrótszym czasie, podczas jednej wizyty. Pozwala to oszczędzić koszty i skrócić realizację zlecenia do absolutnego minimum. Każdy z inżynierów dysponuje w pełni wyposażonym podręcznym magazynem części zamiennych. W sytuacjach szczególnych udostępniamy urządzenia zastępcze.

Wiedza i doświadczenie

Wszyscy inżynierowie są przeszkoleni przez producenta sprzętu lub osoby do tego upoważnione, co jest potwierdzone stosownym certyfikatem.  Nasz zespół  działa na terenie całej polski. Zapewniamy krótki czas reakcji poprzez optymalny zasięg geograficzny, połączony z błyskawicznym systemem zarządzania zleceniami.

Świadczymy usługi w następującym zakresie:

  • Kontrole okresowe, przeglądy, walidacje
  • Naprawy w siedzibie klienta
  • Montaż, demontaż i modernizacja
  • Dostawa akcesoriów i materiałów zużywalnych
  • Ocena i wydawanie orzeczeń technicznych
  • Szkolenia w zakresie obsługi
  • Prowadzenie paszportów technicznych, klog

Preferujemy długoletnią współpracę

Istnieje możliwość zawarcia umowy na stałą opiekę techniczną konkretnego urządzenia  lub grupy urządzeń. Po podpisaniu tego rodzaju umowy otrzymują Państwo bezpośredni dostęp do platformy administrowania zgłoszeniami serwisowymi. Państwa zlecenia są realizowane w priorytetowej kolejności a warunki cenowe są ustalane indywidualnie z uwzględnieniem rabatów od cen katalogowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Nasi specjaliści pozostają do państwa dyspozycji.

*Wszystkie znaki towarowe, nazwy handlowe użyte w celach informacyjnych są własnością ich prawowitych właścicieli.