MONITORING TEMPERATURY W LABORATORIUM I BANKU KRWI

PLService w oparciu o rejestratory Ubibot SP1,WS1, WS1 PRO, GS1 oraz platformę IoT przygotowało kompleksowe rozwiązanie które sprosta wszystkim potrzebom pomiarowym w zakresie temperatury, wilgotności oraz wielu innych parametrów w Twoim Laboratorium i Banku Krwi. Platforma Iot pozwala na korzystanie z zaawansowanej analizy i wizualizacji, dynamicznych alarmów i bezpiecznego przechowywania danych w chmurze. Jest to jedyne rozwiązanie na rynku z dostępem do danych w chmurze bez żadnych opłat abonamentowych.

KORZYŚCI PLATFORMY W CHMURZE

 • Alerty w czasie rzeczywistym – Nasz w pełni konfigurowalny system powiadomień poinformuje Cię za pomocą alertów zewnętrznych dostosowanych do twoich potrzeb. Ustaw alarm wizualny, dźwiękowy, w aplikacji lub przez e-mail, gdy tylko jakiekolwiek wskaźniki przekroczą ustawione przez Ciebie wartości.
 • Bezpieczny dostęp – Nasza platforma została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych danych. Dzięki temu nie musisz martwić się o niepowołany dostęp lub inne naruszenia bezpieczeństwa.
 • Analiza i wizualizacja danych – Użyj wygodnych narzędzi do analizy i wizualizacji danych, aby jak najlepiej je wykorzystać. Analizuj tendencje, wprowadzaj działania korygujące, porównuj dane ze sobą.
 • Zarządzanie danymi – Zarządzaj wszystkimi danymi pomiarowymi IoT w jednym miejscu. Wykorzystaj łatwość dostępu do danych maksymalizując swoją efektywność. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad swoimi danymi.
 • Nieograniczone przechowywanie – Nieograniczona pojemność pamięci w chmurze gwarantuje, że nigdy nie zabraknie miejsca na Twoje dane. Nasza chmura IT pozwala na przeglądanie wszystkich zebranych danych historycznych za pośrednictwem aplikacji lub przeglądarki.

Swój system monitoringu możesz oprzeć o wiele rozwiązań, łącząc je ze sobą uzyskasz wszystkie oczekiwane funkcjonalności. Nasi inżynierowie w oparciu o zebrane od Ciebie informacje opracują projekt dostosowany do twoich Potrzeb.

REJESTRATOR SP1 – INTELIGENTNE GNIAZDKO

Inteligentne gniazdko komunikuje się z Platformą IoT w chmurze poprzez WiFi lub sieć komórkową*. Kontrola zasilania urządzenia chłodniczego pozwoli na natychmiastowe wykrycie jego awarii, co daje nam możliwość zapobiegania niekontrolowanemu wzrostowi temperatury. Podłączone do gniazdka dwie zewnętrzne sondy temperatury umieszczone w urządzeniu pozwalają na bieżąco monitorować wszystkie parametry.

 • Dokładne pomiary – SP1 wykorzystuje nowoczesne czujniki klasy przemysłowej w celu zapewnienia dokładnych pomiarów.
 • Bezobsługowość – Wszystkie pomiary przesyłane są bezpośrednio do Platformy IoT a dane są dostępne poprzez aplikację lub przeglądarkę internetową.
 • Inteligentne powiadomienia – SP1 inteligentnie informuje użytkownika, gdy zmierzone wartości przekroczą zdefiniowane przez niego progi alarmowe. Alerty dostarczane są na wiele sposobów (SMSy, notyfikacje, emaile).

Dane Techniczne:
Zakres pomiarowy sond zewnętrznych: -40°C do +80°C lub -55℃ do 125℃
Dokładność: Temperatura: ±0.3℃,
Szerokość: 35mm, Wysokość: 117mm, Grubość: 64mm,
Dioda sygnalizacyjna LED, Łączność: WiFi, GPRS / 3G / 4G*
Zasilanie sieciowe 100-240V AC 50/60 Hz, Maksymalny prąd 16A
Ustawienia urządzenia: minimalny odstęp synchronizacji urządzenia (przesył danych na serwer) to 1 minuta, a minimalny odstęp czasu między kolejnymi pomiarami to też 1 minuta (temperatura, odczyt z sondy zewnętrznej, pobór prądu, napięcie zasilania).

*W zależności od zakupionego modelu.

REJESTRATOR WS1 PRO

WS1 Pro posiada czytelny 4,4-calowy ekran LCD. Wyświetla aktualne pomiary i pokazuje na bieżąco wszelkie alarmy i powiadomienia. Wbudowane czujniki temperatury, wilgotności i oświetlenia pokazują parametry otoczenia. Poprzez 2 porty USB podłączamy 2 sondy zewnętrzne umieszczone w urządzeniu chłodniczym. Odczyty ich parametrów są widoczne na wyświetlaczu oraz na Platformie IoT.

 • Dokładne pomiary – WS1 Pro wykorzystuje nowoczesne czujniki klasy przemysłowej w celu zapewnienia dokładnych pomiarów.
 • Czytelny podświetlany ekran – Ekran o przekątnej 4,4 cala pozwala szybko odczytać bieżącą temperaturę (w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita), natężenie światła otoczenia i wilgotność. Ikony na ekranie informują o aktualnych parametrach.
 • Inteligentne powiadomienia – WS1 Pro inteligentnie informuje użytkownika, gdy zmierzone wartości przekroczą zdefiniowane przez niego progi alarmowe. Alerty dostarczane są na wiele sposobów (SMSy, notyfikacje, emaile).
 • Łatwość w obsłudze – Konfiguracja WS1 Pro zajmuje tylko 3 minuty. Wystarczy WiFi lub Internet z telefonu komórkowego, lub karta sim włożona do urządzenia aby automatycznie zsynchronizować urządzenie.

Dane Techniczne:
Zakres pomiarowy sond zewnętrznych: -40°C do +80°C lub -55℃ do 125℃
Zakres pomiarowy otoczenia: temperatura -20℃ do 60℃, wilgotność 10% do 90%
Dokładność: temperatura: ±0.3℃, wilgotność: ±3% RH, oświetlenie: ±2%
Szerokość: 126mm, Wysokość: 86mm, Grubość: 22.5mm, Waga: 143g ± 3g (bez baterii)
Ekran: 4.4” LCD podświetlany, Zasilanie: Sieciowe lub 4 baterie AA
Żywotność baterii: 4-6 miesięcy (tylko WiFi); 1-2 miesiące (WiFi i karta SIM)
Pamięć wewnętrzna: 300 000 pomiarów, Łączność: WiFi, GPRS / 3G / 4G*
Ustawienia urządzenia: minimalny odstęp synchronizacji urządzenia (przesył danych na serwer) to 1 minuta, a minimalny odstęp czasu między kolejnymi pomiarami to też 1 minuta (temperatura, wilgotność, światło, odczyt z sondy zewnętrznej i napięcie zasilania).W zależności od zakupionego modelu.

REJESTRATOR GS1

GS1 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu przemysłowym. Aby zwiększyć możliwości łączności i wyższą wydajność zastosowaliśmy akumulator litowy o dużej pojemności zapewniający długi czas czuwania, zintegrowaną antenę zewnętrzną dla stabilnego połączenia WiFi, opcjonalne gniazdo RJ45 do podłączenia kabla Ethernet. Łączność GSM pozwala na dostęp do danych w każdym momencie a opcjonalny moduł GPS pozwala śledzić lokalizację monitorowanego urządzenia.

GS1 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu przemysłowym. Aby zwiększyć możliwości łączności i wyższą wydajność zastosowaliśmy akumulator litowy o dużej pojemności zapewniający długi czas czuwania, zintegrowaną antenę zewnętrzną dla stabilnego połączenia WiFi, opcjonalne gniazdo RJ45 do podłączenia kabla Ethernet. Łączność GSM pozwala na dostęp do danych w każdym momencie a opcjonalny moduł GPS pozwala śledzić lokalizację monitorowanego urządzenia.

 • Uniwersalność zastosowań – Rejestrator wraz sondami zewnętrznymi pozwalają na pracę w trudnych warunkach – Obudowa wykonana jest z niepalnego ABS I PC.
 • Monitoring obiektów ruchomych – Pojemny akumulator pozwala na wiele godzin pracy bez zasilania, wraz z modułem GSM i GPS pozwala na monitoring online parametrów każdego transportu.
 • Czytelny podświetlany ekran – Ekran pozwala szybko odczytać bieżące parametry wszystkich podłączonych sond. Ikony na ekranie informują o aktualnych parametrach.
 • Dokładne pomiary – GS1 wykorzystuje nowoczesne czujniki klasy przemysłowej w celu zapewnienia dokładnych pomiarów.
 • Inteligentne powiadomienia – GS1 inteligentnie informuje użytkownika, gdy zmierzone wartości przekroczą zdefiniowane przez niego progi alarmowe. Alerty dostarczane są na wiele sposobów (SMSy, notyfikacje, emaile).

Dane Techniczne:
Zakres pomiarowy sond zewnętrznych: -40°C do +80°C lub -55℃ do 125℃ lub -100°C do +400°C
Zakres pomiarowy otoczenia: temperatura -20℃ do 60℃, wilgotność 10% do 90%
Dokładność: temperatura: ±0.3℃, wilgotność: ±3% RH, oświetlenie: ±2%
Szerokość: 152mm, Wysokość: 90mm, Grubość: 55mm, Waga: 436-528g ± 3g
Ekran: LCD podświetlany, Zasilanie: Sieciowe lub wbudowany akumulator 2900 mAh
Pamięć wewnętrzna: 300 000 pomiarów, Łączność: RJ45, WiFi, GPRS / 3G / 4G, GPS,*
Ustawienia urządzenia: minimalny odstęp synchronizacji urządzenia (przesył danych na serwer) to 1 minuta, a minimalny odstęp czasu między kolejnymi pomiarami to też 1 minuta (temperatura, wilgotność, światło, odczyt z sondy zewnętrznej i napięcie zasilania).*W zależności od zakupionego modelu.

AKCESORIA

SONDA TEMPERATURY DS18B20

Sonda temperatury ze stali nierdzewnej do stosowania w trudnych warunkach


Zakres Pomiarowy: -55℃ do 125℃
Dokładność: ±0.5°C (w zakresie -10℃ do +85℃)
Wymiary: średnica 0.6 cm, długość 5cm
Złącze USB: Micro USB (dla WS1/WS1 Pro) i Mini-Jack (dla SP1) Długość kabla: 300cm lub 500cm

SONDA TEMPERATURY I WILGOTNOŚCI TH30S-B

Jednoczesne monitorowanie temperatury i wilgotności za pomocą jednej sondy


Zakres pomiarowy: -40°C do +80°C ;0 do 100% RH
Dokładność: ±0.3℃ ; ±2% RH
Port: Micro USB (dla WS1/WS1 Pro) i Mini-Jack (dla GS1 i SP1)
Rozmiar czujnika: 7.5 x 1.5cm (średnica)
Długość kabla: 500cm (dla WS1/WS1 Pro) lub 300cm (dla GS1 i SP1)
Protokół komunikacyjny: RS485 Modbus

SONDA TEMPERATURY PT 100

Profesjonalne zastosowanie, wysokiej jakości materiały, specjalnie zaprojektowana do zastosowań przemysłowych


Zakres pomiarowy: -200°C do 400℃
Rozmiary sondy: 6 x 200mm
Wymiary kabla: 3.5 x 500mm
Złącze: Micro-USB (WS1-Pro) lub Mini-Jack (GS1 i SP1)
Protokół komunikacyjny: ModBus RTU Stopień ochrony: IP 68

SYGNALIZATOR ALARMU


Sygnalizator świetlny lub świetlno-akustyczny dzięki któremu nie przegapisz krytycznych alarmów

Zasilanie: 230V
Moc: 10W Źródło światła: żarówka
Waga: 0,48KG Rozmiar: 94 mm x 178 mm (szer. x wys.)

ROUTER WIFI

Zapewnia zasięg WIFI oraz łączność z Platformą IoT wszystkim urządzeniom w pobliżu.

Wymagane jest podłączenie do sieci LAN z dostępem do Internetu po stronie użytkownika.
Zasilanie: 230V

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Nasi specjaliści pozostają do państwa dyspozycji.